Naše služby

Správa domů

Komplexní správa společných částí domu a domu jako celku. Služba je určena pro bytová družstva, společenství vlastníků bytových jednotek a pro soukromé vlastníky činžovních domů s byty, nebo nebytovými prostory.

Dražby

Pořádání dobrovolných i nedobrovolných dražeb nemovitostí i movitého majetku v rozsahu zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách. Možnost dosažení nejvyšší tržní ceny.

 

Správa nájemních bytů

Zajištění nájemce a poskytování veškerých služeb spojených s pronajímáním bytu dle požadavku pronajímatele. Sepsání nájemní smlouvy, předávací protokoly, přepis energií, opravy bytu, možnost kontroly plateb a inkasování nájemného.

Drobná údržba domů a bytů

Drobné stavební práce, opravy a údržba bytů, rekonstrukce a přestavby bytových jader, malířské a natěračské práce, stěhování pozůstalosti, likvidace nepotřebných věcí s odvozem na skládku.

Prodej a pronájem nemovitostí

Činnost klasické realitní kanceláře. Zprostředkování prodeje a koupě zejména bytů, ale i ostatních druhů nemovitostí. Domy, chaty, chalupy, pozemky, nebytové prostory. Veškerý právní servis, advokátní úschova kupní ceny.

Inženýrská činnost

Inženýrská činnost při výstavbě, stavební dozor při realizaci staveb.

  

 

Pro naše klienty zajistíme